۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 418
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۷:۳۳
  • 323 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : admin
  • منبع : روابط عمومي شهرداري جم
تمهیدات شهرداری جم برای حساس ترین دیدار لیگ برتر
تمهیدات شهرداری جم برای حساس ترین دیدار لیگ برتر
پارس جنوبي جم - پرسپوليس

تمهیدات شهرداری جم برای حساس ترین دیدار لیگ برتر

🌀شهردار جم خبر داد: تمهیدات شهرداری جم برای حساس ترین دیدار لیگ برتر 📍برنامه ریزی لازم برای رفع نواقصات اطراف ورزشگاه و ارائه خدمات مطلوب به تماشاگران هر دو تیم صورت گرفته است.

🌀شهردار جم خبر داد:
تمهیدات شهرداری جم برای حساس ترین دیدار لیگ برتر

📍برنامه ریزی لازم برای رفع نواقصات اطراف ورزشگاه و ارائه خدمات مطلوب به تماشاگران هر دو تیم صورت گرفته است.

💢به گزارش روابط عمومي شهرداري ، شهردار جم با بیان اینکه مجموعه شهرداری تمهیدات لازم برای میزبانی دیدار پارس جنوبی و پرسپولیس تهران اندیشیده است اظهار داشت: برنامه ریزی لازم برای رفع نواقصات اطراف ورزشگاه و ارائه خدمات مطلوب به تماشاگران هر دو تیم صورت گرفته است.

🔻صدرالله حیدری افزود: میدان محمدعلی خان پریشان جمی که جنب ورشگاه تختی جم قرار دارد تا روز قبل از بازی ساماندهی خواهد شد تا ان شاالله در رفت و آمد وسایل نقلیه مشکلی ایجاد نشود.

🔻وی همچنین از نصب تلویزیون بزرگ در اطراف ورزشگاه خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت کم ورزشگاه تختی پیش بینی می شود عده ای از تماشاگران موفق به حضور در ورزشگاه نشوند به همین خاطر جهت رفاه حال هواداران یک دستگاه تلویزیون شهری بزرگ در کنار ورزشگاه جهت مشاهده این دیدار تعبیه خواهد شد.

🔻شهردار جم افزود: این مسابقه مهم لیگ برتری از طریق تلویزیون شهری پارک تپه ای چگاسه به صورت زنده پخش خواهد شد.

🔻حیدری با بیان اینکه در روز بازی مشکل پارک وسائل نقلیه نداریم اظهار داشت: چهار پارکینگ در اطراف ورزشگاه جهت رفاه حال مسافرانی که برای تماشای این دیدار به شهرستان جم سفر می کنند تدارک دیده شده است.

🔻شهردار جم خاطر نشان شد: ایجاد ایستگاه صلواتی بعد از اذان مغرب و عشا، تامین آب شرب خنک ورزشگاه، نصب پرچم و بنرهای حمایت از پارس جم در اطراف ورزشگاه از دیگر اقدامات مجموعه شهرداری جم می باشد.

🔻وی ابراز امیدواری کرد که شهرداری جم بتواند روز خوبی را برای تماشاگران رقم بزند و هواداران دو تیم در رفاه و آسایش به تماشای این مسابقه حساس بپردازند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*


question