۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » مستندات
  • شناسه : 266
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : admin
  • منبع : روابط عمومي شهرداري جم
منشور اخلاقی کارکنان
منشور اخلاقی کارکنان

منشور اخلاقی کارکنان

منشور اخلاقی کارکنان شهرداری جم

بنام پروردگار یگانه

جم شهر علم،ادب و فرهنگ

رسول اکرم ( ص ) :بر انگیخته شدم تا بزرگواری های اخلاق را تمام نمایم .

منشور اخلاقی کارکنان شهرداری جم

 

کارکنان شهرداری جم :با ایمان به اراده خداوند متعال و در جهت کسب رضایت حق تعالی و حفظ منافع عموم به ارائه خدمات به شهروندان پرداخته و جلب رضایت آ نان را سرلوحه امور خود قرار می دهند.

کارکنان شهرداری جم :بر این باورند که شهروندان ، متولیان واقعی شهرند ، از این رو حضور آنان در شهرداری رامغتنم می شمارند.

کارکنان شهرداری جم :با رعایت نظم ، آراستگی ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری وبا رعایت ادب ، نزاکت ، عدالت و انصاف آماده پذیرش شهروندان در شهرداری می باشند

کارکنان شهرداری جم: باوردارند که عزت ، احترام و تکریم مراجعان ازمهم ترین مسئولیت آنان است و تمام تلاش خود را معطوف حفظ شخصیت و جایگاه شهروندان .در فرآیند ارتباطات متقابل می نمایند.

کارکنان شهرداری جم :انجام امورشهروندان را در کوتاه ترین زمان ممکن ،ضروری دانسته و کوشش خواهند نمود تا از اتلاف وقت آنان در شهرداری جلوگیری نمایند.

کارکنان شهرداری جم: مصمم ستندتاامکانات وتسهیلات لازم را برای آسایش وآرامش و استقرار شهروندان در فضای مناسب اداری اختصاص داده و خدمات خودراباکیفیت مطلوب و به شیوه ای مناسب و نوین در اختیار آنان قرار دهند.

کارکنان شهرداری جم: خود را موظف می دانند تا درحوزه فعالیت خود هرگونه اطلاعات وتوضیحات کافی مورد نیاز شهروندان رابه سرعت و با توجه به مقررات برای آنان فراهم آورند.

کارکنان شهرداری جم :بر این اعتقاد میباشند که مبنای ارزیابی فعالیت آنان جلب نظرات و میزان رضایت شهروندان است ،‌ از این رو با ایجادتمایلات مثبت به کار ومتناسب با نوع فعالیت به تلاش مجدانه و صادقانه درشهرداری جم میپردازند.

کارکنان شهرداری جم:استقبال خود را از انتقاد و پیشنهاداتشهرونداندر کلیه مصادیقامور شهرداری اعلام و در جهت ارج نهادن به نظرات مردم ، از آن به عنوان . زمینه ساز رشد و ارتقاء خدمات شهرداری استفاده می نمایند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*