شهردار جم خبرداد : افتتاح و کلنگ زنی 9پروژه عمران شهری با اعتبار200میلیارد ریال در دهه فجر

print تاریخ ایجاد: 1396/11/14 02:33:21 ب.ظ تعداد بازدید: 526 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admin
شهردار جم خبرداد : افتتاح و کلنگ زنی 9پروژه عمران شهری با اعتبار200میلیارد ریال در دهه فجر

شهردار جم خبرداد : افتتاح و کلنگ زنی 9پروژه عمران شهری با اعتبار200میلیارد ریال در دهه فجر
شهردار جم گفت: طی دهه مبارک فجر امسال 9 پروژه عمران شهری با اعتباری بالغ بر200میلیارد ریال در جم افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری صدرالله حیدری شهردار جم در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی جم ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر اظهار داشت: تلاش های بسیار زیادی به منظور توسعه عمرانی و بهبود وضعیت شهری در جم داشته‌ایم و طرح‌های بسیار خوبی در این راستا اجرایی شده است.
حیدری با اشاره به رشد سریع جمعیت شهرجم اظهار داشت : شهر جم از شهرهای مهاجر پذیر است ولازم است اقدامات و پروژه هایی در حوزه زیر ساخت وعمران شهری انجام شود.
وی با اشاره به تعامل بسیار مطلوب میان شهرداری وشورای اسلامی شهر جم خاطر نشان کرد شهر جم به برکت تعامل وهمراهی خوبی که وجود دارد توانسته است گام های خوبی در راه توسعه همه جانبه بردارد.
شهردار جم از افتتاح و کلنگ‌زنی 9 پروژه عمران شهری در جم طی دهه مبارک فجر خبر داد و اضافه کرد: این طرح‌ها با اعتبار بیش از 200 میلیارد ریال اجرا شده و یا خواهند شد.
شهردار جم به برخی از این پروژه‌ها اشاره کرد و بیان داشت: عملیات اجرایی مجتمع اداری و تجاری شهرداری جم در زمینی به مساحت 4هزار متر مربع ودر 8طبقه با اعتبار79 میلیارد ریال اغاز خواهد شد.
حیدری افزود: با توجه مشکل پارکینگ در شهر جم شهرداری اقدام به ساخت پارگینگی دز زمینی به مساحت 1300مترمربع ودر 5طبقه با ظرفیت پارک 200ماشین با اعتبار 40میلیارد ریال نموده است.
شهردار جم همچنین کلنگ زنی مجتمع فرهنگی و هنری در زمینی به مساحت 2000مترمربع ودر 2طبقه با اعتبار35میلیارد در دهه مبارک فجر خبرداد.
حیدری از کلنگ زنی دیوار حفاظتی به طول 1000متر مربع با ارتفاع 5 متر با اعتبار 19میلیارد ریال در دهه مبارک فجر خبرداد.
شهردار جم با اشاره به افتتاح پل یک دهانه شش متری به عرض ۹ متر و به طول 14متر برای دسترسی راحت مردم به محله کمال اباد، خاطرنشان ساخت: از همه توان خود برای تکمیل این طرح‌ها استفاده کردیم تا بتوانیم رضایت‌مندی مردم را جلب کنیم.
مهندس حیدری افزود در راستای دسترسی اسان شهروندان پل ارتباطی محله اسلام ابادو محله چاه دراز به طول 40متر و عرض 20متر وبا ارتفاع 5 متر با اعتبار 12میلیارد ریال کلنگ زنی خواهد شد.
وی ادامه داد: همچنین طرح‌های همچون پارک محله ای اسلام اباد ، المان میدان اسیاب و دودستگاه پل در حاشیه بلوار غدیر طی دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شوند.


امتیاز خبر:
1 1 0

Sort by:
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دات نت نیوک فارسی