دیدار رییس واعضای شورای اسلامی شهر جم با پرستاران / رییس شورای اسلامی شهر جم :پرستاران مظهر ایثار و مقاومت هستند.

print تاریخ ایجاد: 1395/11/17 11:56:07 ق.ظ تعداد بازدید: 980 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admin
دیدار رییس واعضای شورای اسلامی شهر جم با پرستاران / رییس شورای اسلامی شهر جم :پرستاران مظهر ایثار و مقاومت هستند.

دیدار رییس واعضای شورای اسلامی شهر جم با پرستاران / رییس شورای اسلامی شهر جم :پرستاران  مظهر ایثار و مقاومت هستند.

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری جم رئیس  واعضای شورای اسلامی شهر به همراه معاون شهردار و مسئول حراست شهرداری ، به مناسبت گرامیداشت میلاد اسوه صبر و پایداری، حضرت زینب علیهاالسلام و روز پرستار، به بیمارستان توحید و درمانگاه امیرالمومنین رفتند و از نزدیک با پرستاران دیدار و روز پرستار را به آنان تبریک گفتند.

احمد زایری رییس شورای اسلامی شهر جم، در این دیدار، ضمن بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان توحید، از زحمات کلیه پرسنل حوزه بهداشت و درمان شهرستان، تقدیر و تشکر و پرستاران را مظهر عطوفت و ایثار خواند.

رییس شورای اسلامی شهر جم با اشاره به تلاشهای شبانه روزی پرسنل بیمارستانها و سایر مراکز درمانی و علی الخصوص پرستاران، جبران زحمات این قشر ایثارگر را غیر ممکن و اطلاق عنوان «فرشتگان سفید پوش» به پرستاران را به حق دانست.

رئیس شورای اسلامی شهر نیز با تکریم و تمجید نقش بی بدیل پرستاران در طول دوران درمان و بهبودی بیماران، تحمل و از خود گذشتگی این قشر را ستودنی خواند و خاطر نشان کرد: در طی حوادث، از جنگ و بلایای طبیعی گرفته تا بیماریهای واگیر، پزشکان و پرستاران پای ثابت قضیه بوده و برای نجات جان مصدومین حتی از رفاه و سلامت و جان خود نیز گذشته اند.

امتیاز خبر:
0 0 0

Sort by:
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دات نت نیوک فارسی