نشست هم اندیشی و تجلیل از عوامل اجرایی تیم پارس جنوبی جم برگزار شد

print تاریخ ایجاد: 1395/11/12 12:00:45 ب.ظ تعداد بازدید: 807 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: modir
نشست هم اندیشی و تجلیل از عوامل اجرایی تیم پارس جنوبی جم برگزار شد

نشست هم اندیشی و تجلیل از عوامل اجرایی تیم پارس جنوبی جم برگزار شد/ رییس شورای اسلامی شهر جم با حضور تیم  فوتبال پارس جنوبی جم ورزش فوتبال دوباره در جم زنده شد/ حمایت ویژه ورزش دوستان و هوادارن جمی از تیم پارس جم

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری جم در آیینی با حضور فرماندار ، مدیرعامل منطقه اقتصادی انرژی پارس ، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی جم  ، سرپرست ، مربیان  و بازیکنان تیم فوتبال پارس جنوبی جم و با حضور شهردار ورییس واعضای شورای اسلامی شهرتجلیل شد.

رییس شورای اسلامی شهر جم در این دیدار ضمن تبریک پیروزری ها و وموفقیت های اخیر تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود : با ورود تیم فوتبال پارس جنوبی فوتبال در شهرستان جم زنده شد و علاقمندان به ورزش فوتبال نیز با حمایت های خود از این تیم  شور و اشتیاق خاصی دارند.

رییس شورای اسلامی شهرجم افزو.د : شورای اسلامی شهر جم به نمایندگی از مردم فوتبال دوست شهرستان و با عنایت شهردار محترم از تلاش ها و بازی خوب تیم فوتبال پارس جنوبی تجلیل کرده است.

احمد زایری با اشاره که برای موفقیت در ورزش فوتبال ایتم های فراوانی وجود دارد افزود :  در تیم پارس جم همه ایتم ها رعایت شده و جود دارد وامروز شاهد موفقیت ها وبازی های خوب از این تیم هستیم.

زایری افزود اتحاد و همدلی بسیار خوبی بین مدیر عامل ، سرپرست و مربیان وبازیکنان تیم وجود دارد که همیبن عامل باعث موفقیت های اخیر تیم فوتبال پارس جنوبی جم شده است.

رییش شورای اسلامی شهر جم همچنین افزود از تلاش ها حمایت ها وهمراهی های مهندس یوسفی مدیر عامل محترم منطقه ویژه اقتصادی انژی پارس  در حمایت تیم پارس جم را ارج می نهیم و امیدواریم با نگاه مثبت و ارزنده این بزرگوار شاهد کسب موفقیت های ارزنده در ورزش شهرستان باشیم.

مهندس مهدی یوسفی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس نیز در این دیدار ضمن تشکر از همراهی ها و حمایت های مجموعه شهرستان از تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت : از همان ابتدا که بحث تیم داری مطرح شد با دو هدف وارد این مسائه شدیم که امروز بحمدالله با حمایت مجموعه مدیریتی شهرستان ، اعضای هیئت مدیره تیم ، مربیان وبازیکنان به اهداف موردنظر دست پیدا کرده ایم.

یوسفی افزود هدف از تیم داری ایجاد شور نشاط در بین مردم و معرفی شهرستان جم بود که بحمد الله هر دومورد ان محقق شده است و امروز شاهد ان هستیم با استقبال خوب شهروندان جمی در روز مسابقه سکوهای ورزشگاه حال هوای خاصی دارد.

یوسفی همچنین در خصوص پرداخت حق حقوق و مطالبات بازیکنان نیز افزود : در بحث پرداخت قراردادهای بازیکنمان مشکلی نداریم وپرداخت خواهیم کرد.

فتح الله نوروزی فرماندار شهرستان جم نیز در این دیدار ضمن تبریک پیروزی های اخیر تیم فوتبال پارس چنوبی جم: از همت وتلاش همه بازیکنان، مربیان ، و مجموعه مدیریتی باشگاه  افزود : به حمد الله وفاق و همدلی خوبی بین تیم فوتبال پارس جنوبی جم ایجاده شده است که این هم باعث کسب موفقیت های اخیر شده است.

فرماندار جم همچنین اضافه کرد : حضور تیم فوتبال پارس جنوبی جم نمونه یک برنامه نشاط اجتماعی در بین جوانان و ورزش دوستان است که با استقبال از مسابقات شوور وهیجان خاصی در ورزشگاه ودر بین هواداران حاکم می باشد

فتح الله نوروزی ابراز امیدواری کرد حمایت همه جانبه از تیم فوتبال پارس جنوبی جم به عمل اید و در کنار آن به ورزش های دیگر نیز توجه شود.

فرماندار جم افزود انشالله شاهد موفقیت های روز افزون تیم پارس جنوبی جم باشیم.

 
امتیاز خبر:
0 0 0

Sort by:
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دات نت نیوک فارسی