۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » درباره شهرداري
  • شناسه : 213
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
  • 38 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : admin
  • منبع : روابط عمومي شهرداري جم
شهردار
شهردار
پيام شهردار

شهردار

پيام شهردار شهر جم

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود به روح پر فتوح بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان انقلاب و شهیدان هشت سال دفاع مقدس و عرض سلام و ادب و احترام به شهروندان فهیم شهرجم که افتخار و توفیق خدمت گزاری به تک تک آنان شامل حال اینجانب گردیده است .

شهرجم ، شهری زیبایی است که با همت بلند مردم سخت کوش و زحمات شبانه روزی مجموعه شهرداری اعم از شهرداران سابق و پرسنل خدماتی و اداری و همچنین حمایتها و پشتیبانیهای اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، تاکنون پیشرفت ها و  تحولات چشمگیری  را به خود  دیده است؛ اما لیاقت و شایستگی مردمان خوبمان بیش از این است و باید برای رفاه و آسایش آنان تلاش و کوششمان مضاعف گردد. امیدواریم که با استمرار همراهی و همدلی آحاد مردم و مساعدت های مسئولین محترم ،شاهد اعتلا   و آبادانی  شهرمان و در نهایت ایران عزیزمان باشیم .

شهرداري نهادي است مردمي كه در جهت فراهم ساختن بستر مناسب محيط شهري را براي يك زندگي سالم و با نشاط براي شهرنشينان فعاليت مي كند و اين فعاليت تنها با مشاركت گسترده اقشار مختلف مردم، موثر خواهد بود. با سپاس از كليه همكاران در اين نهاد مردمي و همكاري مستمر شهروندان، دست ياري همه نخبگان را در عمران و آبادي هر چه بهتر شهر به گرمي مي فشاريم تا در ادامه اين راه خدمت صادقانه خود را به سر منزل مقصود برسانيم.

 

 

صدراله حيدري
شهردار

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*